upload

FIREHØJE LOTTO 2023/2024

Hjælp os med at udbrede salget. Del med dit netværk. 

Del på facebook
Facebook
Del på twitter
Twitter
Del på linkedin
LinkedIn
Del på email
Email

Vores sponsorer

Præmier
1. - 12. præmie = kr. 199,-
13. - 24. præmie = kr. 150,-
25. - 48. præmie = kr. 100,-
49. - 60. præmie = 1 sodavand i VANDEL hallen

Tidsrummet hvori lotteriet afholdes og lodderne sælges er 13. feb. - 31. marts 2023
Straks du har købt dine lodder kan du via trækningslisten bag linket herunder se om du har vundet.
Sted og sidste frist for gevinst udleveringen: Gevinster udleveres ved henvendelse til klubbens håndboldsafdelingskasserer Stine på tlf. 28562309 eller firehoejelotto@gmail.com senest d. 31. maj 2023.. 
Det reviderede lotteriregnskab offentliggøres på Firehøje IF Håndbolds hjemmeside d. 1. august 2023
  
upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload upload